Kompozit Dünyası
Kompozit Dünyası
Ceritified
ISO 9001:2008
Number 1
Rex 1250 Machine

SMC MAKINALARIMIZ

KOMPOMAK KOMPOZİT&EKSTRUDER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ Kompomak 'la Farkı Farkedecekiniz. Tıkla>> Detayları İncele >> KOMPOMAK Siz düşünün, biz üretelim !!! Yüksek Standartlarda Üretim... İşinize özel Teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyoruz !!! Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız !!! KOMPOMAK'la Farki Farkedeceksiniz !!! Kompozit DÜNYASI Siz düşünün, Biz üretelim!!! Beraber hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. İşinize özel teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyor. Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız !!! Tıkla>> Kompomak Kompozit DÜNYASI Tıkla Kompomak Beraber KOMPOZİT DÜNYASI'nın geleceğine yön verelim!!! Slide New Layer Click Here

REX SMC Sheet Molding Coumpuand ( SMC) Makineleri

Siz düşünün, biz üretelim! Beraber Hayyallerinizi gerçeğe dönüştürelim
İşinize özel teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyor. Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızda.

 

    Sheet Molding Coumpuand  Makineleri  Teknolojik  özellikleri

 

  • Yüksek elyaf reçine birleşimi ; Makinelerimiz   Yüksek Elyaf – Reçine bileşiminesahip çok yoğun kompozitlerin işlenmesini sağlar . bunun için komposan makinalarında reçine ve elyaf bileşiminin homojen ve en yüksek oranda birbirine karışması (ıslatması) için bant hattı boyunca özel baskı merdaneleri tasarımı kompomak’a ait olan  rulolar ve ozel konveyör bandı kullanmakatadır. Smc  parçanın lif içeriği ne kadar yüksek olursa parça o kadar güçlü ve performansı o kadar yüksek olur.
  • SMC hammadde rulolarının tün hat boyunca homojen Elyaf reçine oranı ;Kompomak reçine ve kırpılmış elyaf liflerinin hat boyunca aynı miktar yüzdesini sağlamak için özel kesici bıçaklarla liflerin Reçine üzerine homojen dağılmasını sağlayan özel tasarım dağıtıcı kullanmaktadır. uzun Şerit liflerin kesilerek Kompomak makinaları elyaf dağıtıcıları sayesinde homojen SMC  üretilebilir.
  • Kompomak makinaları sayesinde ;Lifli takviyenin reçine ye hacim oranı %10 ile %50 arasında homojen SMC hammadde üretilebilir
  •  
  • Yüksek hassasiyet için; Smc  makinelerimizde  son teknoloji  reçine ve elyaf homojenliğini sağlamak için programlanabilir kontrolörler, güç üniteleri, valfler ve üretim teknolojisi kullanır. Ekipman çalışma verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve arıza süresini en aza indirmek için her türlü özen gösterilmiştir.

 

  • Hammadde kalınlık homojenliği ; reçine ve elyaf homojenliğinin yanı sıra hat boyunca hammadde kalınlık homojenliği için özel üretilmiş DR box lar  ve eziciler sayesinde hat boyunca hammadde kalınlığını homojenliğini sağlamaktadır.
  • SMC hammadde sarma ruloları ve ya kolileme : Kompomak ürettiği makinalarda hat sonunda hammeyi rulolara sarmakta veya istenirse hammaddeyi otomatik olarak kolileme veya paletlemeye yardımcı olur
  • Yüksek hız ve yüksek performans ve yüksek hızda hammadde işleme kapasitesi ; Kompomak ürettiği makinalarda teknolojiyi kullanarak yüksek hız ve yüksek verim ilke edinmiştir.

HİZMETLERİMİZ..

Kompomak ;
10 yıllık Kompozit ve Kompozit makinaları bilgi birikimiyle ve sektör Tecrübesiyle;

  SMC Mühendislik Hizmetleri ,
⦁ SMC Teknik speklere uygun SMC hammadde satışı
⦁ Formulasyon desteği ,tasarım desteği,
⦁ SMC Ürün Tasarım desteği ,
⦁ SMC Kalıp tasarım desteği,
⦁SMC  Bitmiş ürün test desteği sunmaktadır.
⦁ SMC Kalıp yapımı ve satışı ,
⦁ SMC Kompomak komple anahtar teslim SMC sistemleri
⦁ Tesis tasarımı ve yerleşimi olan SMC makinelerinden destek veya yardımcı ekipmanlara, aletler ve kalıplara ve SMC parçalara kadar hizmet vermektedir.
⦁ Kompomak Kompozit & Makina endüstrisinin ilerlemesini ve gelişen teknolojinin bütün imkanlarını sağlamak için süreçler ve tasarımlar geliştirmeye ve yardımcı olmaya çalışır.
⦁ Yeni proses ekipmanı düşünürken veya mevcut ekipmanı yükseltirken, Kompomak‘ı arayın ve üretim kapasitenizi artırmanıza ve pazardaki rekabet gücünüzü artırmanıza yardımcı olur
⦁ Kompomak Kompozit & Makina  endüstrisinde mevcut olan en kapsamlı tasarım, ekipman, işleme ve teknik destek hizmetlerini sağlar.
⦁ KOMPOMAK , yüksek kaliteli, dayanıklı SMC makinaları ve ekipmanları piyasadaki en iyi makineleri tasarlayarak, üreterek ve Personellerinizi eğiterek, kompozit endüstrisinin dünya çapında büyümenize yardımcı olur Makinelerimiz mevcut en iyi teknoloji kullanılarak üretilmiştir. 

Sheet Molding Coumpuand proses operasyonları için kompomak REX markalı SMC  makineleri, en zorlu ve davamlılığı olan üretim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aşağıda listelenen makine özelliklerine ek olarak, Kompomak , özel ürün veya proses gereksinimlerinizi karşılamak için yeni SMC makineleri tasarlar ve üretebilir. 

 

 

 

×

Protim Makina

× Whatsapp