Kompozit Dünyası
Kompozit Dünyası
Ceritified
ISO 9001:2008
Number 1
Rex 1250 Machine

REX 1000 SMC MAKINASI

REX 1200

MAKİNA EBATLARI  
EN /CM(PESTİL)120 
BOY/CM1600
YÜKSEKLİK/CM300
RECİNE YUKLEME ÜNİTESİOPSİYONEL 
TOPLAMA ÜNİTESİ PALET /KOLİ SİTİFLEME 
EZME BASKI ÜNİTESİPNOMATİK
ÜRETİM KAPASİTESİ SAAT/KG1500

Sheet Molding Coumpuand Makineleri Teknolojik Özellikleri

 

–Yüksek elyaf reçine birleşimi : Makinelerimiz   Yüksek Elyaf – Reçine bileşiminesahip çok yoğun kompozitlerin işlenmesini sağlar . bunun için Kompomak makinalarında reçine ve elyaf bileşiminin homojen ve en yüksek oranda birbirine karışması (ıslatması) için bant hattı boyunca özel baskı merdaneleri tasarımı kompomak’a  ait olan  rulolar ve özel konveyör bandı kullanmakatadır. Smc  parçanın lif içeriği ne kadar yüksek olursa parça o kadar güçlü ve performansı o kadar yüksek olur.

–SMC hammadde rulolarının tün hat boyunca homojen Elyaf reçine oranı ;Kompomak reçine ve kırpılmış elyaf liflerinin hat boyunca aynı miktar yüzdesini sağlamak için özel kesici bıçaklarla keilne liflerin Recine üzerine homojen dağılmasını sağlayan özel tasarım dağıtıcı kullanmaktadır. uzun Şerit liflerin kesilerek Kompomak makinaları elyaf dağıtıcıları sayesinde homojen SMC  üretilebilir.

–Kompomak makinaları sayesinde Lifli takviyenin reçine ye hacim oranı %10 ile %50 arasında homojen SMC hammadde üretilebilir

–Yüksek hassasiyet için REX SMC  makinelerimizde  son teknoloji  reçine ve elyaf homojenliğini sağlamak için programlanabilir kontrolörler, güç üniteleri, valfler ve üretim teknolojisi kullanır. Ekipman çalışma verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve arıza süresini en aza indirmek için her türlü özen gösterilmiştir.

 Hammadde kalınlık homojenliği ; reçine ve elyaf homojenliğinin yanı sıra hat boyunca hammadde kalınlık homojenliği için özel üretilmiş DR box lar  ve eziciler sayesinde hat boyunca hammadde kalınlığını homojenliğini sağlamaktadır.

–SMC hammadde sarma ruloları ve ya kolileme : Kompomak ürettiği makinalarda hat sonunda hammeyi rulolara sarmakta veya istenirse hammaddeyi otomatik olarak kolileme veya paketlemeye yardımcı olur

–Yüksek hız ve yüksek performans ve yüksek hızda hammadde işleme kapasitesi ; Kompomak ürettiği makinalarda teknolojiyi kullanarak yüksek hız ve yüksek verim ilke edinmiştir.

.

×

Protim Makina

× Whatsapp