Kompozit Dünyası
Kompozit Dünyası
Ceritified
ISO 9001:2008
Number 1
Rex 1250 Machine

BMC MAKİNALARIMIZ

KOMPOMAK KOMPOZİT&EKSTRUDER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ Kompomak 'la Farkı Farkedecekiniz. Tıkla>> Detayları İncele >> KOMPOMAK Siz düşünün, biz üretelim !!! Yüksek Standartlarda Üretim... İşinize özel Teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyoruz !!! Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız !!! KOMPOMAK'la Farki Farkedeceksiniz !!! Kompozit DÜNYASI Siz düşünün, Biz üretelim!!! Beraber hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. İşinize özel teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyor. Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız !!! Tıkla>> Kompomak Kompozit DÜNYASI Tıkla Kompomak Beraber KOMPOZİT DÜNYASI'nın geleceğine yön verelim!!! Slide New Layer Click Here

KOMPOMİX BMC Bulk Molding Coumpuand (BMC) Makineleri

BULK Molding Coumpuand /KOMPOMİX MİKSERLER

Teknolojik özellikleri

 Reçine Lif homojenliği ;Zet bıçaklar sayesinde homojen karışım elyaf ve reçine homojenliği sağlar.

Otomatik ayarlanabilir cevrim süresi ; Çevrim süresini otomatik ayarlar programlanabilir kontrolörler, güç üniteleri, valfler ve üretim teknolojisi seyesinde Ekipman çalışma verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve arıza süresini en aza indirmek için her türlü özen gösterilmiştir.

Otomatik boşaltma sistemi ; Kompomak makinelerinde BMC hammdeyi boşaltmak için teraziye entegre edilmiş helozon sistemi kullanmaktadır. Bu sayede personel kimyasal hammaddeyle teması en aza indirilmesi hedeflenmiştir.

Hidrolik sistemle kontrol edilen kapaklar; hidrolik ,pnomatik sistemlerle kontrol edilen kapak kullanılmaktadır

Yüksek hız ve yüksek performans ve yüksek hızda hammadde işleme kapasitesi ; Kompomak ürettiği makinalarda teknolojiyi kullanarak yüksek hız ve yüksek verim ilke edinmiştir.

KOMPOMİX
BMC MİKSER

KOMPOMİX Bulk  Molding Coumpuand ( BMC) Makineleri

 İşinize özel teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyor. Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız.

  Kompomak ;

10 yıllık Kompozit ve Kompozit makinaları bilgi birikimiyle ve sektör Tecrübesiyle  ;

BMCMühendislik Hizmetleri :

Teknik speklere uygun BMC hammadde satışı

BMC Kalıp tasarım desteği,

BMC Bitmiş ürün test desteği sunmaktadır.

BMC Kalıp yapımı ve satışı ,

Kompomak komple anahtar teslim BMC  sistemleri

BMC  Tesis tasarımı ve yerleşimi olan BMC  makinelerinden destek veya yardımcı ekipmanlara, aletler ve kalıplara ve BMC  parçalara kadar hizmet vermektedir.

Kompomak kompozit endüstrisinin ilerlemesini ve gelişen teknolojinin bütün imkanlarını sağlamak için süreçler ve tasarımlar geliştirmeye ve yardımcı olmaya çalışır.

Yeni proses ekipmanı düşünürken veya mevcut ekipmanı yükseltirken, Kompomak ‘ı arayın ve üretim kapasitenizi artırmanıza ve pazardaki rekabet gücünüzü artırmanıza yardımcı olur

KOMPOMAK , yüksek kaliteli, dayanıklı KOMPOMİX BMC makinaları ve ekipmanları   piyasadaki en iyi makineleri tasarlayarak, üreterek ve Personellerinizi eğiterek, kompozit endüstrisinin dünya çapında büyümenize yardımcı olur Makinelerimiz mevcut en iyi teknoloji kullanılarak üretilmiştir. 

BULK  Molding Coumpuand proses operasyonları için kompomak   makineleri, en zorlu ve davamlılığı olan  üretim gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. BMC Makina seceneklerinde  listelenen makine özelliklerine ek olarak, Kompomak  , özel ürün veya proses gereksinimlerinizi karşılamak için yeni BMC  makineleri tasarlar ve üretebilir. 

×

Protim Makina

× Whatsapp