Kompozit Dünyası
Kompozit Dünyası
Ceritified
ISO 9001:2008
Number 1
Rex 1250 Machine

BİZ KİMİZ

KOMPOMAK KOMPOZİT&EKSTRUDER DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ Kompomak 'la Farkı Farkedecekiniz. Tıkla>> Detayları İncele >> KOMPOMAK Siz düşünün, biz üretelim !!! Yüksek Standartlarda Üretim... İşinize özel Teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyoruz !!! Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız !!! KOMPOMAK'la Farki Farkedeceksiniz !!! Kompozit DÜNYASI Siz düşünün, Biz üretelim!!! Beraber hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. İşinize özel teknolojik çözümlerle projelerinizi destekliyor. Malzeme seçiminden nihai ürüne kadar yanınızdayız !!! Tıkla>> Kompomak Kompozit DÜNYASI Tıkla Kompomak Beraber KOMPOZİT DÜNYASI'nın geleceğine yön verelim!!! Slide New Layer Click Here


HAKKIMIZDA
Kompozit ve Ekstrude ürün dünyasında malzemeye tutku ile bağlı bir ekip düşünün. Dinamik ,Girişimci ,Üretim uzmanlığı, İnavasyon bilgisi ,Tasarım ve Üretim hünerine sahip. Kompozit ve Ekstrude ürün Dünyayasına kusursuz yenilikçi ürünler vermişler . Teknoloji ve İnavasyon sınırlarındaki her süreci yönetmişler.
Kompozit ve Plastik Sektöründe adından bahsettirmek için ve Kompozit Dünyasının geleceğini belirlemek için bir araya gelmişler.

Evet , Bu biziz.
Kompomak Kompozit & Kimya & Makina & Plastik


Vizyon
Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; Küresel Kompozit pazarıda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, Özgün inovatif yaklaşımlarla özgün tasarımlar yapan ,çevreye ve insana duyarlı bir Kompozit firması olmak.


Misyon

Kompozit Dünyasının ,Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda yüksek kalite ve teknolojik donanıma sahip ürünleri doğru zamanda üretip sunarak, İşinize Özel Teknolojik Çözümlerle ,Tasarımdan Nihai ürüne kadar hedef kitlemizde müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak, Kompozit Dünyasına sürekli katma değerli yenilikler getirmek.Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Müşteri Çok Önemli ''Mutlu Müşteri '' felsefesiyle 2020 yılında kurulduğumuzdan bu yana Kompomak A.Ş Kompozit Sektöründeki Başarısı sayesinde burada edindiği Malzeme teknik bilgisiyle Ekstuder Ürün üretimine yatırım yapmıştır.
Yılllık 2 milyon metre kapasiteye sahip Plastik Ekstruzyon Tesisimizde ,ürettiği PC,PVC, ABS, TPE, PMMA İşleme Kapasitesine sahip olan Kompomak A.Ş Özellikle Aydınlatma, Elektrik, Elektronik , Endüstriyel Mutfak alanın da uzmanlaşmıştır.

"Kompomakla Farkı Farkediceksiniz"

KOMPOZİT MAKİNA &KOMPOZİT HAMMADDE

PULLFORCE PULTRUZYON MAKİNASI
REX SMC MAKİNASI
REBAR MAKİNASI
BMC ZET MİKSER
SIVI KARIŞTIRMA MİKSERİ
KEÇE KESME MAKİNASI
KOMPOZİT VE KOMPOZİT MAKİNALARI İMALATINDA 15 YILLIK TECRÜBEMİZLE HİZMET SUNMAKTAYIZ

EKSTRUDER & EKSTRUDER ÜRÜNLER

Müşteri Çok Önemli ”Mutlu Müşteri ” felsefesiyle 2020 yılında kurulduğumuzdan bu yana Kompomak A.Ş Kompozit Sektöründeki Başarısı sayesinde burda edindiği Malzeme teknik bilgisiyle Ekstuder Ürün üretimine yatırım yapmıştır. Yılllık 2 milyon metre kapasiteye sahip Plastik Ekstruzyon Tesisimizde ,ürettiği PC,PVC, ABS, TPE, PMMA İşleme Kapasitesine sahip olan Kompomak A.Ş Özellikle Aydınlatma, Elektrik, Elektronik , Endüstriyel Mutfak alanın da uzmanlaşmıştır.
×

Protim Makina

× Whatsapp